NOWI PARAFIANIE

Serdecznie witamy w naszej łosiówkowskiej Wspólnocie nowych parafian!
Cieszymy się, że jako miejsce zamieszkania wybraliście ten teren Dębnik.


Zapraszamy do naszej Wspólnoty Kościoła lokalnego na Łosiówce poprzez modlitwę w naszej świątyni, spotkania na sali teatralnej na parterze i w ogrodzie biblijnym przed kościołem, ale także poprzez spotkanie się z duszpasterzem, ks. Robertem oraz z wspierającymi go osobami.

Można to zrobić przed lub po mszach św. oraz/lub zapraszając księdza - najlepiej drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - na wizytę duszpasterską w swoim domu.

Dotyczy to także czasu tzw. kolędy czyli wizyty duszpasterskiej w styczniu. Albowiem duszpasterze chodząc po nowych mieszkaniach, jak również po starych mieszkaniach gdzie do tej pory nie przyjmowano kapłana, dzwonią bardzo delikatnie ze świadomością, że nie każdy pragnie takiej wizyty. Dochodzą do tego jeszcze problemy z domofonami oraz dzwonkami przy drzwiach. Czyli z jednej strony nie chcemy nikogo pominąć kto na nas czeka, a z drugiej -nie chcemy nikogo "nachodzić". Zatem prosimy o wcześniejsze informacje.

Szybki kontakt

Kościół Rektoralny Salezjanów
      pw. MB Wspomożenia Wiernych

Adres: Tyniecka 39, Kraków 30–323

Telefon: +48 122 663 611

Email: info@losiowkasdb.pl

Strona: losiowkasdb.pl

Bank: 62 1600 1013 1847 8609 2000 0004


Kancelaria parafialna - godziny urzędowania:

  • wtorek, piątek, godz. 1600-1730