ASP na Łosiówce

ASP NA ŁOSIÓWCE

Akademia Sztuk Przeróżnych na Łosiówce

Grupę tworzą artyści profesjonalni i nieprofesjonalni związani z duszpasterstwem salejzańskim przy kościele pw. MB Wspomożenia Wiernych, którzy chcą dzielić się swoją twórczością na wzór Jana Pawła II i według jego wskazań zawartych w liście papieża do artystów.

W ciągu roku ASP na Łosiówce spotyka się okazjonalne w miarę potrzeb, zwłaszcza przed Wystawą. W roku 2013-14 odbyły się Warsztaty ceramiczne, które prowadził artysta ceramik Zdzisław Wójcik, dyr. ASP na Zasolu.

Dyrektorem ASP na Łosiówce jest pani Teresa Gabryś - tel. +48 122 672 055 (tel. stac.); e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SIOSTRZANA GRUPA ASP NA ZASOLU

Akademia Sztuk Przeróżnych na Zasolu w Oświęcimiu

 www

WYSTAWY ASP NA ŁOSIÓWCE

Zobacz galerię zdjęć wszystkich Wystaw ASP na Łosiówce...

AKTUALNOŚCI 2015–2016

Akademia Sztuk Przeróżnych na Łosiówce zaprasza twórców prac artystycznych profesjonalnych i amatorów do dołączenia się ze swoją twórczością do kolejnej wspólnej Wystawy własnych prac artystycznych na początku października 2016 r., w Galerii Teatralnej (na sali teatralnej). Chcemy uczcić 1050-lecie chrztu Polski i 50-lecie powstania rektoratu parafialnego na Łosiówce


VIII WYSTAWA AKADEMII SZTUK PRZERÓŻNYCH NA ŁOSIÓWCE

ASP na Łosiówce zaprasza na Wystawę prac plastycznych Jana Malika, Leszka Skrobackiego i Bronisława Zająca pt. „ŁOSIÓWKOWE IMPRESJE”, dla uczczenia 50-lecie powstania salezjańskiego rektoratu parafialnego na Łosiówce.

Wystawę było można oglądąć w Galerii Teatralnej (na sali teatralnej) w niedzielę 31 stycznia i 7 lutego oraz w tygodniu po mszach wieczornych.


FINISAŻ WYSTAWY JAKO CZĘŚĆ UROCZYSTOŚCI 50-LECIA REKTORATU

Niedziela (7 lutego 2016), ok. godz. 1130

W programie:

  • prezentacja prac
  • koncert muzyczny w wykonaniu wystawiających artystów