WYPOMINKI LISTOPADOWE 2020

Bożemu Miłosierdziu polecamy śp.:

  1. Piotra, Janinę, Michalinę, Łukasza, Łucję, Zbigniewa, Ninę, Władysława, Bożenę, Bożenę, Małgorzatę, Jana, Zofię, Janusza;
  2. Józefę, Marię, Antoniego, Edwina, Jerzego, Krzysztofa KUSZIL;
  3. Leona SZCZYGIEŁ;
  4. Henryka, Aleksandra, Filomenę MUSIATOWICZ oraz wszystkich zmarłych z rodziny MUSIATOWICZÓW; Wincentego, Jadwigę KACZMARCZYK oraz wszystkich zmarłych z rodziny KACZMARCZYKÓW, Zofię, Antoninę, Wiktora;
  5. Józefa, Wiktorię, Władysława ABRAM, Marię, Stanisława, Annę, Nikodema KUCHARSKICH, Ryszarda, Halinę, Mariana PLEWA;
  6. Jadwigę i Grzegorza GIEL, brata Alfonsa, ciocię Jadwigę i Marię, Gertrudę i Józefa PĘKAŁA, zmarłych z rodzin: BŁĄKAŁA, KUCHARSKI, GUGUŁKA, PĘKAŁA i GIEL;
  7. Alfonsa Elfrydę, Marię, Justynę, Jerzego DUDA, Eugeniusza FREIER, Zygfryda, Marię POREMBA, Danutę ŚWITAŁA;
  8. Henryka JAKIMOWICZ, Stanisławę i Bronisława MRUKÓW, Marię, Bronisławę, Kazimierza JAKIMOWICZ, Władysławę i Joachima KOCHÓW i zmarłych z rodziny, Antoninę i Władysława KACZOROWSKICH i zmarłych z rodziny, Stefanię i Grzegorza MEDWIDÓW i zmarłych z rodziny, Grażynę i Tomasza LANGE,
  9. Annę i Karola, Wiktorię i Józefa ZUZIAK, Bartłomieja ZUZIAK, Barbarę HRYBIEŃSKA-ZUZIAK, ks. Stanisława ZUZIAK, Antoninę i Franciszka MALISZ, Marię i Bernarda MROŻEK, Marcina MANIAK, Julię, Mariana i Andrzeja KSIĄZKIEWICZ, Annę ZELENKO, Eugenię i Juliana, Julię i Jana FIGIEL, Mariannę i Franciszka WIŚNIEWSKICH, Jadwigę i Władysława DZIUBIŃSKICH;
  10. Stanisławę i Franciszka KIESIEL;
  11. Stefana SUSKIEGO, Ludmiłę i Alojzego KOTNIEWICZÓW, Marię i Kazimierza WESOŁOWSKICH, Jadwigę i Władysława WITKÓW, Władysława i Józefę SARLEJÓW, Zofię i Józefa KURZDYÓW, Kazimierę i Edmunda KOPEĆ, Magdalenę STORZYSZY;
  12. Władysławę, Izydora, Zofię, Augustyna, Wiktorię, Agnieszkę, Urszulę, Helenę, Paulinę oraz zmarłych z rodziny: GABRYSIÓW, WCISŁÓW, OŻOGÓW, BABIŃSKICH;
  13. Magdalenę, Barbarę, Natalię Michała STORZYSZÓW, Stefana, Marię, Władysława SUSKICH, Rozalię, Stanisława BIELECKICH, Jadwigę, Tadeusza ZAJĄCÓW, Marię, Kazimierza WESOŁOWSKICH, Marię MILER, Annę POLIŃSKĄ, Stefanię WRONA;
  14. Marię i Feliksa NOWAK oraz Rodziców z obu stron; Jadwigę i Wilhelma oraz Gerharda DYKTA; Florentynę i Wiktora Twardoch; Piotra i Martę DYGA; Klarę i Teodora oraz Norberta KIJOK; Annę RUSECKA; Celinę KOSEK;
  15. Marię, Romana, Józefa;
  16. Mariana LASOTĘ, Stefanię, Józefę, Stanisława, Józefa PODSIADŁO, Mariannę, Franciszka PUCHAŁA; zmarłych z obu rodzin;
  17. Władysławę i Piotra, Józefę i Jana, Ludwikę i Józefa, Anielę i Jana, Rozalie i Tadeusza, Janinę;
  18. Jana i Stanisławę, Adama, Ryszarda i Marię, Józefa i Marię, Felicję, Ludwika i Julię;
  19. Reinharda TOKARSKIEGO, Aleksandrę, Kazimierza PRZYBOŚ, Marię, Juliana, Małgorzatę LANY, Józefa, Józefę ŻUREK, Marię, Władysława, Stefana NAZIMEK, Stanisławę, Franciszka ZYGMUNTOWICZ;
  20. Janinę i Tadeusza MIERNICZEK, Michała i Maksymiliana TABOR, Zofię i zmarłych z rodziny SIERPINA i zmarłych sąsiadów z bloku 67;
  21. Ignacego, Stanisławę, Jana Bronisławę, Stefanię i Józefa GĄSIOR, Stanisława, Wandę TUREK;
  22. Ryszarda, Juliana, Genowefę, Wandę, Janinę, Stanisława SYCHTA, Teklę, Jana, Izabellę, Sławomira Jadwigę SZAFRAŃSKICH, Ludwikę, Wiktora GRYGIEL, Eleonorę, Adama GÓRSKICH, Dawida MISZKIEL, Jadwigę MARKUN, Henryka SZURA;
  23. Zbigniewa, Joannę STAŃCZYK i zmarłych z rodziny: LACHÓW, KULIGÓW, GRZEGORCZYKÓW, STAŃCZYKÓW;
  24. Zofię, Kazimierza GLOBÓW, Czesławę i Eugeniusza PASKÓW, Marię, Władysława KŁUSKÓW, Józefę, Franciszka STOLARCZYKÓW, Bronisława CHMIELA, Juliannę ZINKOW, Adama DĄBKA, zmarłych z rodziny PASKÓW, KŁUSKÓW, KONARSKICH, STOLRACZYKÓW, przyjaciół i sąsiadów, ks. Stanisława ŁAGOCKIEGO, ks. Stanisława SEMIKA, ks. Czesława JABŁECKIEGO i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;
  25. Czesława PASEK, Eugeniusza i Marię, KASPRZYCKĄ Krystynę i zmarłe członkinie Róż Różańcowych;
  26. Czesława JABŁECKIEGO, ks. Władysława NOWAKA, ks. Józefa KUBARĘ, ks. Stanisława SEMIKA i wszystkich zmarłych kapłanów z naszego duszpasterstwa na Łosiówce;
  27. Helenę ŁAZAREK, Adolfa, Antoniego, Józefę, Jana, Walerię, Jadwigę, Jana, Karola, Tadeusza, Wandę OSIŃSKĄ, Marię SIWEK, Stanisława, Helenę, Mieczysława MĄCZYŃSKIEGO;
  28. Adama DĄBKA, Józefę i Tadeusza JÓŹWIAK, Stanisława, Genowefę JÓŹWIAK, Janinę, Czesława WIERZBICKICH, Eugeniusza, Melanię i LEWANDOWSKĄ, Czesława;
  29. Marię, Jana LACH, Michalinę, Jana KOSECKICH, Marię, Mieczysława MIESZKALSKICH, Jerzego, Wacława, Józefa TOBOLSKICH;
  30. Franciszka, Zbigniewa i zmarłych z rodzin: KURKÓW, NIZIOŁÓW, PAWŁOWSKICH, BOJARSKICH;
  31. Franciszka, Zofię KMIECIK, Wojciecha, Katarzynę, Alojzego, Marię, Janinę BOBKÓW, Stanisławę BRZEGOWY, Wandę, Zdzisława KOPIŃSKICH, Annę SIUDEK, Eugeniusza, Stanisława PADUCH, Jana, Eugenię KMIECIKÓW, Józefa PALUCH;
  32. Irenę, Henryka, Janusza OSTROWSKICH, Helenę, Jakuba, Henryka, Jana KUREK, Annę, Marcina, Władysława TOMUSIAK, Leszka ZAREMBA;
  33. Jerzego, Zofie, Stefanię, Kazimierza, Tadeusza, Zdzisława, Józefę SZUMAŃSKĄ, Halinę, Józefa, Antoniego, Józefa, Jerzego KUWIK;
  34. Zofię i Franciszka RYŁKO, Józefa i Annę TATAR, Antoninę, Stefanię, Franciszka, Jana, Marię, Zofię, Zuzannę, Henryka, Edwarda KLORCZYK, Zdzisława KRUPOWSKIEGO, Józefę, Stanisława KRUPA, Emilię, Irenę i zmarłych z rodziny LESZKÓW;
  35. Józefa, Marię, syna Andrzeja z rodziny MACIEJASZ, Władysława, Józefę i synów Władysława i Kazimierza z rodziny NAWARA, Piotra, Katarzynę, Walerię, Helenę WAWRZYNIEC, Marię, Ludwika, Annę oraz rodziców chrzestnych Kunegundę, Józefa i zmarłych sąsiadów i znajomych;
  36. Zmarłych z rodziny: PIESIEWICZÓW, KOZŁOWSKICH, SYGUŁÓW, CHOROSZYCH, ŁUCENKÓW, BABINICH;
  37. Tadeusza CZYŻOWSKIEGO, Feliksę KOWALCZYK, Jana KOWALCZUKA, Antoninę BIELECKĄ, Jana BIELECKIEGO, Jana RÓWIŃSKIEGO, Ks. Władysława DALECZKO;
  38. Kazimiera i Kazimierz MRÓZ, Stanisława i Edward MRÓWKA;
  39. Juliana, Stefanię LEŚNIAK, Wojciecha, Katarzynę DUDEK, Feliksa i Janinę DUDEK, Genowefę i Franciszka BUCZEK;
  40. Genowefę, Edwarda, Roberta, Mieczysława Alicję, Jana, Zofię, Franciszka, Wiktorię, Franciszka, Janinę, Zbigniewa, Janinę, Jana, Annę, Ludwikę, Władysława, Tymoteusza, Mariannę, Jana, Irenę, Tadeusza;
  41. Ignacego, Katarzynę STELMACH; Annę NADOLNIK, Franciszkę STELMACH, Franciszka, Justynę, Zofię, Marię, Michała, Bolesława MAZGAJ, Annę, Władysława PATYNA, Marię LEŚNIAK, Zofię LEŚNIAK-CHOMIN, Franciszka BILSKIEGO, Józefę SZUMAŃSKĄ;
  42. Stanisława, Zofię, Julię, Bronisława, Marka, Anastazję, Julię, Tadeusza, Stanisława, Annę, Józefa;
  43. Julię, Tadeusza, Stanisława, Marię, Stanisława, Jakuba WOJNAROWSKIEGO, Annę, Adama, Stefana, Stanisława Gertrudę HAŁAS, Zofię DZIEKŁARZ, Antoninę, Marię, Roberta, Elżbietę i zmarłych krewnych i znajomych;
  44. Kazimierza, Krystynę, Stanisława, Marię, Franciszka, Wiktorię, Julię, Tadeusza, Jerzego, Piotra;
  45. Mariana, Anielę ZIELONKA, Aleksandrę KOWALCZYK, Teresę MRÓZ, Marlenę MONROE, Zbigniewa WODECKIEGO, Edwarda, Antoninę, Ryszarda STARSIAK, Jolantę PUŁCHŁOPEK, Antoninę STĄPOREK, Marianna MAZURCZAK, Janinę MURIAS, Janinę GŁODOWSKĄ;
  46. Magdalenę PRZYSTASZ, Henryka, Huberta, Teresę, Antoniego WOYDA, Jarosławę ROMAŃSKĄ, Andrzeja PAŚKO, Annę ŁUCKĄ;
  47. Andrzeja NOSZKIEWICZA, jego rodziców, siostrę i zmarłych z rodziny oraz znajomych, sąsiadów, księży pracujących w naszej parafii i dusze potrzebujące pomocy;
  48. Marię LELITO, Marię i Kazimierza MORAWSKICH oraz synów Janusza i Kazimierza, Agnieszkę i Feliksa POPIELA;
  49. Władysława CIĘŻAK, Helenę i Józefa OBAJTEK, Rozalię WYDRA;
  50. Zmarłych z rodziny KONDRACIUKÓW: Annę, Antoniego, Apolonię, Adelę, Klemensa, Tadeusza, Halinę, Bogdana; z rodziny TARANTÓW: Annę, Maksyma, Mikołaja, Piotra, Wacława, z rodziny PAŃKOWSKICH: Mariannę, Jana, Władysława, Marzenę, Emilię, Michała, Jana, z rodziny ZIMNOCHÓW: Piotra, Leokadię, Władysława, Pawła, z rodziny PIETRZYKOWSKICH: Wandę, Feliksa, Kazimierę, Amelię, Stanisława, krewnych, sąsiadów i znajomych: Zenobię i Franciszka Januszek, Annę Zubrycką, Iwonę Kucharewicz, Annę i Józefa Chraboł, Irenę i Hieronima Samul, Janinę Dziemidow, Michała Kubaj, Kazimierza Mosiejewskiego, Stanisława, Janinę i Marka Tarasiuk, Ryszarda Oniśko, Barbarę Chodorowską oraz ks. Kazimierza Koreckiego, ks. Tadeusza Krakówko, ks. Edwarda Modzelewskiego, ks. Tadeusza Krawczenko;
  51. IRENĘ I MARIANA, MARIĘ I JANA KUBAJAK; MARIĘ I JÓZEFA HANDZLIK; MARIĘ I EDWARDA FIGNA; ANTONINĘ I JANA TATOŃ; TERESA I EDWARD HANDZLIK; KAZIMIERZA KOSTKA; ZMARŁYCH Z RODZINY KORCZYK, JOLANTĘ I STANISŁAWA GÓRSKICH; MIECZYSŁAWA GÓRSKIEGO, ZMARŁYCH Z RODZINY GÓRSKICH; WŁODZIMIERZA MIESZCZAK; ZMARŁYCH Z RODZINY MIESZCZAK; HELENĘ PILARSKĄ; ZMARŁYCH Z RODZINY ZIĘBA; STANISŁAWA ROMIK, KLARĘ I MARIANA KOZIOŁEK, JOLANTĘ I BRONISŁAWA CURZYTEK, IRENĘ ŁASKAWSKĄ, KRYSTYNĘ I ZDZISŁAWA JAMRÓZ Z CÓRKĄ EWĄ, ZMARŁYCH Z RODZINY DŹWIGOŃ I JASIŃSKICH, HERMINĘ KOSOWICZ Z WNUCZKĄ KATARZYNĄ; HELENĘ I STEFANA GACEK, MARIĘ BIELA, ROMANA CZARNIK, ZMARŁYCH Z RODZINY KRAWCZYK; EDWARDA OKRĘGLICKIEGO, GENOWEFĘ I PIOTRA DYDUCH; MIROSŁAWA STAWOWCZYK, STANISŁAWA JURZAK, KLEMENTYNĘ I MARIANA BURY, MICHAŁA ŻEBROWSKIEGO, MARIANA SAKREJDA, MARIĘ MICHELIS, HELENĘ HANKUS, STEFANIĘ MATLAK, ZMARŁYCH Z RODZINY FORYŚ, TATOŃ, KUBAJAK, HANDZLIK, KLIMCZYŃSKICH, BAŚCIK, MAŁGORZATĘ PŁASZEWSKĄ, JÓZEFĘ KUPIEC, EDWARDA TALIK, BARBARĘ BUKOWIECKĄ, FRANCISZKA JÓZEFOWICZ, MAGDALENĘ KIEDA, GENOWEFĘ SORDYL, JADWIGĘ DROŹDZIK, EWĘ I ALEKSANDRA KUTRZUBA, BARBARĘ RYŁKO, STANISŁAWĘ FICOŃ, WŁADYSŁAWĘ MAKOŚ, KRYSTYNĘ DWORNIK, MIECZYSŁAWĘ RĄCZKA, JANA ARMATA, JANA SADLIK, MAŁGORZATĘ WŁASIŃSKA;
  52. Tadeusza, Marię i Stefana ANDRASZ, Cecylię i Józefa JAWORSKICH, Eugenię i Juliana MAZUR, Antoniego i Stanisławę WICHER, Helenę i Jana DRÓŻDŻ, Władysławę i Tomasza RYBARSKICH;
  53. Władysławę i Jana KUCHARCZYK, Stefanię SZEWCZYK;
  54. Michała, Deni GASIDŁO, Dantego, Jana, Zofię, Elżbietę JAGÓDKA, Stanisławę GAWLIK, księdza Adolfa HOJNACKIEGO, księdza Marian MULARCZYKA, Józefa, Władysławę KOSSOWSKICH; Bronisława, Jadwigę, Stanisława JANUSZEWSKICH; Stefana, Jana, Annę, Janinę JADOCH, Zofię, Krzysztofa, Stanisława KRÓL; Bronisława, Władysławę, Ludwika, Mariannę, Julię, Zygmunta, Kamila, Zygmunta, Paulettę DYKA; księdza Felicjana;
  55. Józefę, Halinę, Franciszka PROCHAL, Giovanniego i Elenę BORTOLUCCI, Stanisława i Małgorzatę LEMKO, Irenę i Adama OKO, Tadeusza WRÓBEL, Władysława STAŚKO;
  56. Janinę SADOWSKĄ, Wacława REKIEĆ, Jerzego TUREK, Stanisława, Gerarda, Macieja, Lucjana, Andrzeja, Małgorzatę, Józefę SZWABOWSKICH;
  57. zmarłych z rodziny RYŁKÓW: Dionizego, Genowefę, Franciszkę, Piotra, Bolesława, Czesławę, Celestyna, Władysławę; z rodziny KONIUSZYCH: Wandę, Stanisława, Marię, Bronisława, Halinę, Edwarda, Zofię, Antoniego; z rodziny SMOLEŃSKICH Józefa, Helenę, Zdzisława, Stanisława, Dorotę SZCZEPANIK, Bolesława, Pelagię, Adama; z rodziny LASZCZAKÓW: Stanisława, Blandynę, Wiesława; Tadeusza i Stanisławę KARCZ; Stanisława i Antoninę OLIWA, Irenę, Mariana, Lidię FIRLET, Wojciecha JESIONKA, Wojciecha KOPCIŃSKIEGO, Józefa WILKA, ks. Józefa WILKA, ks. Bernarda WAIDEMANA, ks. Engelberta GORYWODĘ, ks. Stanisława ŁAGOCKIEGO, ks. Stanisława KUCIŃSKIEGO, ks. Stanisława SEMIKA;
  58. Józefę i Władysława DUDEK, Marię, Franciszka, Mieczysława, Władysławę PRAŻMOWSKICH, Marię KOLARZ, Mariana MOTOŁA, Adama KOWAL, Wiesława PĘCAK;
  59. Zdzisława, Annę, Franciszka;
  60. Adama, Reginę, Andrzeja GAWLIK; Marię, Jana, Edwarda, Stefana MRÓZ; Juliannę i Henryka RUTKOWSKICH; Marię i Józefa GRYGIEL; Marię i Józefa PUTYRA, Janusza RAPACZ, Mariana SZEWCZYK;
  61. Janinę i Wojciecha IZWORSKICH, Zofię STOSUR,
    Ryszarda DŁUGOPOLSKIEGO;
  62. Helenę, Bronisława, Ryszarda, Agnieszkę, Władysława, Józefa;
  63. Halinę, Adama i ich rodziców i rodzeństwo;
  64. Barbarę URBAŃCZYK, Kazimierza PIROWSKIEGO, Stanisławę i Jana ARASZKIEWICZ, Weronikę i Stanislawa URBAŃCZYK, Ksenię PIOTROWSKĄ, Halinę PIĄTEK, Antoninę i Jana DYL;
  65. Stanisława i Gertrudę HAŁAS, Franciszkę i Agnieszkę, Stanisława i Marię, zmarłych z rodziny HAŁAS I GOLDA;
  66. Helenę, Bronisława, Ryszarda, Agnieszkę, Władysława, Józefa;
  67. Jana, Stanisławę, Stanisława, Stanisławę, Wiktorię, Marię
  68. Jana Bolesława ŁUNYSZYN;
  69. Walerię, Bolesława HERNAS i wszystkich zmarłych z rodziny, Anielę i Franciszka GRYGLAK;
  70. Benedykta, Marię, Franciszka, Elżbietę, Stanisława, Franciszkę, Wawrzyńca, Kunegundę SZCZĘŚNIAK, Wojciecha, Paulinę KOWALCZYK; Michała, Marię NOWOTNIK, Magdalenę, Aleksandra, Józefa, Marię HAJTO, Kazimierza, Magdalenę SZANCER, Rafaelę NIŻNIK;
  71. Stanisława FORTUNA;
  72. Stanisława WIERZBICKIEGO, Genowefę żonę, Stanisławę DUDEK, męża Edwarda, Jana GÓRKA, żonę Zofię, córki Danutę i Zofię, Franciszka LIPKA, Agatę żonę, Michała LIPKA, Jadwigę żonę, Józefa LIPKA, Janinę żonę, córkę Danutę, ks. Stanisława GĄSIOREK, Helenę TARNOWSKĄ, syna Roberta;
  73. Marcina, Stanisława BAFIA, Irenę ORZECHOWSKĄ, Andrzeja DEJNEKA, Janinę SYRKIWICZ;
  74. Wilhelma KUS, Józefa, Michalinę, Wojciecha WÓJCIK, Mariannę i Edmunda KUS, Petronelę i Wojciecha PISKOREK, Stanisława CHOJNACKIEGO;
  75. Władysławę, Stanisława, Józefa BŁAWUT, Bronisławę ŚLUSARCZYK, Walentego, Annę, Andrzeja, Alojzego, Izabelę WIECHNIAK, Andrzeja ŁYŻWA, Renatę GRZYWACZ, Roberta JĘDRAS;
  76. Wiktoria, Wojciech, Józef, Leon, Stanisław;
  77. Annę, Anielę, Andrzeja IMIOŁEK, Franciszkę, Wawrzyńca, Seweryna STRUG, Helenę, Józefa, Lidię RUTKIEWICZ, Karolinę WOLAK, Jana SKOCZEK;
  78. Jadwigę, Piotra, Eugenię, Jana, Wacławę, Jana, Eleonorę, Marka, Ryszarda, Katarzynę, Edmunda; zmarłych z rodziny MATEJKÓW, SOSNOWSKICH, KOWALSKICH, CYBULSKICH;
  79. Józef, Anna, Władysław ZIELIŃSKICH, Marię,
    Walentego KLUZ;
  80. Wawrzyńca, Marię, Aleksego, Józefa Zofię, Helenę;
  81. Franciszka, Michała, Czesława, Józefa Genowefę, Józefę, Teklę MAZUR, Zdzisława, Wojciecha, Stanisława, Franciszka, Helenę GONET i wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu;
  82. Urszulę, ks. Jerzego, Sewerynę, Henryka, Barbarę, Józefa RESIAK, zmarłych z rodziny JUNGHARDT;
  83. Walentego KRZEMIEŃ, żony: Teresę i Agnieszkę, dzieci z I i II małżeństwa oraz ich małżonków i zmarłe wnuki. Józefa i Agnieszkę STACHOŃ, ich dzieci i zmarłe wnuki. Zmarłych z pokrewieństwa KRZEMIEŃ, CHROSZCZ, GWÓŹDŹ, STACHOŃ, KONTNY i dusze czyśćcowe zapomniane.
  84. Zmarłych z rodziny: BOBER, CZECH, ROBAK, ŁUCZAK, BLAUT, CHMUROWICZ;
  85. Ludwika, Czesławę, Wawrzyńca, Annę, Józefa, Annę;
  86. Mieczysława, Eugenię, Jana SOCHA, Ewę, Henryka KURA, Marię, Piotra, Jana, Ludwika, Bronisława TORUŃ, Michała MATOGA, Jadwigę, Marka, Jana KRAJEWSKICH, Kazimierę, Wiktorię z SOCHÓW;
  87. Michała, Roberta, Stanisława JAKUBOWSKICH;
  88. Zmarłych z rodziny: PIENIĄŻKÓW I RYCHLICKICH;
  89. Pawła, Marię, Józefa, Tadeusza i Stanisławę TOPORKIEWICZ, Władysławę, Władysława, Katarzynę, Jana, Elżbietę, Stefanię i Józefa STACH, Ryszarda CIERNIAK i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  90. Tomasza WRÓBEL, Małgorzatę i Sławomira HRYCYNIAK, Stanisława, Marię i Jana ZACHWIEJ i dusze z rodziny, Józefa, Ludwikę, Marię, Jana SZPYT i dusze z rodziny, Rozalię i Wojciecha FURTAK i dusze z rodziny, Marię OSEMLAK i dusze w czyśćcu cierpiące;
  91. Michała, Pawła, Genowefę, Romana, Marię, Katarzynę, Marię;
  92. Otylię, Augustyna, Helenę, Marię, Stefana, Józefa, Rozalię, Emilię, Ludwika, Marię, Iwonę, Annę, Irenę, Katarzynę, Annę, Franciszka, Rozalię, Jana, Joannę, Zofię i Marię za zmarłych księży: Pawła, Wacława, Rudolfa i za dusze w czyśćcu cierpiące;
  93. Mariana i Zofię KOWALIK, Józefa, Annę, Antoninę LELEK, Bolesława, Piotra SALĘ, Roberta, Piotra LORKA, Romana, Hildegardę, Marię, Władysława, Elżbietę, Stanisława, Jana, Tadeusza, Annę, Marię, Stanisława, Wincentego KUCIELA z żoną, Zdzisława Abramowicza, Michała, ks. Jana SALĘ;
  94. Arkadiusza, Krzysztofa, Antoninę, Stanisława MAZURÓW, Mieczysława, Marię, Józefa KAMIŃSKICH, Janinę, Władysława, Jana, Zofię, Marka FILIPCZAKÓW, Katarzynę, Emilię, Annę Helenę, Władysławę;

WYPOMINKI ROCZNE 2020-2021

Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich Zmarłych:

  1. Papieży, Biskupów, Salezjanów, Siostry Zakonne, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców, Budowniczych i Dobrodziejów Dzieła Salezjańskiego na Łosiówce;
  2. Za zmarłych z rodziny: ZAPAŁ, PIETRZAK, śp. Marię, Henryka, Stanisława, Ewę, Janusza, Jerzego, Artura i zmarłych sąsiadów z 53 bloku;
  3. Władysława STACHNIK, jego rodziców Józefa i Marię SŁAPAKÓW i zmarłych z ich rodzin;
  4. Zygmunta, Marię, Tadeusza i Bronisława ADLER;
  5. Henryka, Aleksandra, Filomenę MUSIATOWICZ oraz wszystkich zmarłych z rodziny MUSIATOWICZÓW; Wincentego, Jadwigę KACZMARCZYK oraz wszystkich zmarłych z rodziny KACZMARCZYKÓW, Zofię, Antoninę, Wiktora;
  6. Sebastiana SADLIK, Jerzego Jawor, Zofię HEROK;
  7. Eugenię Stankiewicz i zmarłych z rodziny WISNER, Józefa LIPERTOWSKIEGO;
  8. Józefę, Marię, Antoniego, Edwina, Jerzego, Krzysztofa KUSZIL;
  9. Zmarli z rodziny RODAKIEWICZÓW, ROTHERTÓW, CONVERSICH i z poza tych rodzin: Bożenę, Eugenię, Irenę, Władysławę;
  10. Barbarę, Marię, Franciszka, MANTEUFEL (czyt Mantojfel) Kazimierza BUKPAŚ, Piotra i Marka STAROSTA;
  11. Julię NOWAK, Bronisława RADZIK, Jana GRZESIAK;
  12. Henryka JAKIMOWICZ, Stanisławę i Bronisława MRUKÓW, Marię, Bronisławę, Kazimierza JAKIMOWICZ, Władysławę i Joachima KOCHÓW, i zmarłych z rodziny, Antoninę i Władysława KACZOROWSKICH i zmarłych z rodziny, Stefanię i Grzegorza MEDWIDÓW i zmarłych z rodziny, Grażynę i Tomasza LANGE, Bożenę KABAŁA i zmarłych z rodziny;
  13. Marię i Józefa FILIPEK, Genowefę ŚWIERDZA;
  14. Rafała i Julię BLAK, Ignacego i Magdalenę żonę, Stanisława BLAK, Danutę żonę i syna Krzysztofa, Andrzeja i Marię JOŃCZYK;
  15. Władysławę, Izydora, Zofię, Augustyna, Wiktorię, Agnieszkę, Urszulę, Helenę, Paulinę oraz zmarłych z rodziny: GABRYSIÓW, WCISŁÓW, OŻOGÓW, BABIŃSKICH;
  16. Magdalenę, Barbarę, Natalię Michała STORZYSZÓW, Stefana, Marię i Władysława SUSKICH, Rozalię, Stanisława BIELECKICH, Jadwigę, Tadeusza ZAJĄCÓW;
  17. Annę, Edwarda Józefa, Marię, Janinę, zmarłych z rodziny: CZARNECKICH, TURECKICH, SOŁTARZÓW;
  18. Zmarłych z rodziny: PIESIEWICZÓW, KOZŁOWSKICH, SYGUŁÓW, CHOROSZYCH, ŁUCENKÓW, BABINICH;
  19. Pawła, Wacława, Janusza, Krystynę, Kazimierza, Ludwika, Julię, Ludwika, Zbigniewa, Andrzeja, Wojciecha, Władysława, Józefę, Romana, Helenę, Franciszka, Marię, Roberta, Tomasza, Janusza, Antoninę, Tadeusza, Jerzego, Wiesławę, Fryderyka;
  20. Adama OSMAN;
  21. Mariana LASOTĘ, Stefanię, Józefę, Stanisława, Józefa PODSIADŁO, Mariannę, Franciszka PUCHAŁA; zmarłych z obu rodzin;
  22. Władysławę, Piotra, Józefę, Jana, Ludwikę, Józefa, Anielę, Jana, Janinę, Rozalię, Tadeusza;
  23. Janinę i Tadeusza MIERNICZEK, Michała i Maksymiliana TABOR, Zofię i zmarłych z rodziny SIERPINA i zmarłych sąsiadów z bloku 67;
  24. Jana, Stanisławę, Adama, Ryszarda, Marię, Józefa, Marię, Felicję, Ludwika, Julię i zmarłych z rodziny PIETRUSZKÓW, ZŁAMAŃCÓW, NOWAKÓW, za pomordowanych w więzieniach i obozach II wojny światowej, za poległych na polach bitew i za dusze w czyśćcu cierpiące;
  25. Ryszarda SYCHTĘ, Stanisławę i Ignacego GĄSIOR;
  26. Salomeę, Adama, Jacka, MIZERSKICH, Kazimierza GOLONEK;
  27. Zbigniewa i Joannę STAŃCZYK;
  28. Zofię, Kazimierza GLOBÓW, Czesławę i Eugeniusza PASKÓW, Marię, Władysława KŁUSKÓW, Józefę, Franciszka STOLARCZYKÓW, Bronisława CHMIELA, Juliannę ZINKOW, Adama DĄBKA, zmarłych z rodziny PASKÓW, KŁUSKÓW, KONARSKICH, STOLRACZYKÓW, przyjaciół i sąsiadów, ks. Stanisława ŁAGOCKIEGO, ks. Stanisława SEMIKA, ks. Czesława JABŁECKIEGO i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;
  29. Zmarłych z rodziny WOŹNIAKÓW: Czesława, Franciszka, Zuzannę, Marię, z rodziny JURKÓW: Wiktorię, Annę, Władysława, Stanisława;
  30. Adama DĄBKA, Stanisława, Genowefę JÓŹWIAK, Janinę, Czesława WIERZBICKICH, Marię SIWEK, Eugeniusza, Czesława PASEK;
  31. Franciszka i zmarłych z rodzin: KURKÓW, NIZIOŁÓW, PAWŁOWSKICH, BOJARSKICH;
  32. Jerzego, Zofię, Kazimierza, Tadeusza, Stefanię, Zdzisława, Józefę SZUMAŃSKĄ, Halinę, Józefa, Antoniego, Józefę, zmarłych z rodziny LESZKÓW;
  33. Zofię i Franciszka RYŁKO, Józefa i Annę TATAR, Antoninę, Stefanię, Franciszka, Jana, Marię, Zofię, Zuzannę, Henryka, Edwarda KLORCZYK, Zdzisława KRUPOWSKIEGO, Józefę, Stanisława KRUPA;
  34. Franciszka, Zofię KMIECIKÓW, Wojciecha, Katarzynę, Alojzego, Janinę, Marie BOBKÓW, Annę, Jana ZAGÓRSKICH, Helenę, Aleksandra KOKOSZKÓW, Władysława, Kazimierę RAJCÓW, Stanisława BRZEGOWEGO, Annę SIUDEK, Eugeniusza, Stanisławę PADUCH, Wandę, Zdzisława KOPIŃSKICH;
  35. Józefa, Marię, syna Andrzeja MACIEJASZ, Władysława, Józefę, synów Władysława i Kazimierza NAWARA;
  36. Julina i Stefanię LEŚNIAK, Franciszka i Genowefę BUCZEK, zmarłych z rodziny DUDEK;
  37. Annę, Edwarda, Józefa, Marię, Janinę oraz zmarłych z rodziny: CZARNECKICH, TURECKICH, SOŁTANÓW;
  38. Janusz SUŁOWSKI, Stefan MARSZAŁEK, Apolonia i Tadeusz KAWA oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;
  39. Genowefę, Edwarda, Roberta, Zofię, Alicję, Jana, Janinę, Zbigniewa, Jana;
  40. Julię, Tadeusza, Stanisława, Zofię, Stanisława, Marię, Kazimierza, Franciszka, Wiktorię;
  41. Julię, Tadeusza, Marię, Jakuba WOJNAROWSKIEGO, Stanisława, Marię, Katarzynę, Józefa, Gertrudę HAŁAS;
  42. Ignacego, Katarzynę STELMACH, Franciszka, Justynę, Zofię MAZGAJ;
  43. Franciszka, Franciszkę, Wiesława, Krzysztofa, Helenę BUDZYN, Adelę DUDA, Helenę, Władysława DZIEDZIC;
  44. Katarzynę i Stanisława KOWAL, ich rodziców i rodzeństwo; ich synową Katarzynę i jej rodziców Zofię i Bronisława, Stanisławę i Władysława DUDEK, ich rodziców i rodzeństwo; ich syna Czesława i żonę Marię, jej rodziców i rodzeństwo; Janinę LATAŁA z synem Tomaszem, Helenę GOŁĄB z rodziną; Eudoksję i Jana OLIWA, Jana ŻAK, Emilię i Czesława KOWALCZYK, Weronikę i Piotra GROMADZIK z synem Eugeniuszem, Władysławę i Stanisława DREWNIAK z córką Mirosławą i zięciem Zbigniewem; Ludwikę NIEMCZYK z rodziną, Marka CIESZKOWSKIEGO i Andrzeja JANIKOWSKIGO;
  45. Marię i Kazimierza MORAWSKICH oraz ich synów Janusza i Kazimierza, Marię LELITO;
  46. Bronisława, Władysława DYKA, Janinę SADOWSKĄ;
  47. Mariannę, Józefa, Katarzynę WAJDA, Wojciecha, Katarzynę WAJDA, Michała, Anielę i Janusza KUCHTA; Zygmunta i Wandę CHRYC, Kazimierza, Marię CHRYC, Marię FARON, siostrę Anuncjatę, Władysławę PIECZONKO, Józefa i Annę GAWLAK, Józefę SUCHECKĄ, Andrzeja ŻABA, Halinę, Jana i Artura RYSZKA, dusze w czyśćcu cierpiące;
  48. Józefę i Władysława DUDEK, Marię, Franciszka, Mieczysława, Władysławę PRAŻMOWSKICH, Marię KOLARZ, Mariana MOTOŁA, Adama KOWAL, Wiesława PĘCAK;
  49. Adama, Reginę, Andrzeja GAWLIK; Marię, Jana, Edwarda, Stefana MRÓZ; Juliannę i Henryka RUTKOWSKICH; Marię i Józefa GRYGIEL; Marię i Józefa PUTYRA, Janusza RAPACZ, Mariana SZEWCZYK;
  50. Barbarę URBAŃCZYK, Kazimierza PIROWSKIEGO, Stanisławę i Jana ARASZKIEWICZ, Weronikę i Stanislawa URBAŃCZYK, Ksenię PIOTROWSKĄ, Halinę PIĄTEK, Antoninę i Jana DYL;
  51. Wiktorię, Wojciecha, Józefa, Leona, Stanisława;
  52. Kazimierza, Mariannę, Annę, Stanisława, Wacława, Wincentego, Mariannę i zmarłych z rodziny MŁYNARSKICH; Bronisławę, Józefa, Leszka, Jana, Mirosława, Jerzego, Halinę, Janinę, Tomasza, Małgorzatę z rodziny DULKO, MATUSZKIEWICZ, PĄCZEK; Weronikę, Adama, Katarzynę, Łukasza, Kazimierza z rodziny ŻAK; Aleksandrę, Stanisława z rodziny SZCZEPANIK; Halinę, Elżbietę, Stanisława z rodziny CHRUŚCIEL oraz wszystkich zmarłych z ich rodzin;
  53. Annę GUMULAK, Agnieszkę JAMROZOWICZ, Dariusza SZPACZEK, Roberta GABOREK, Jana ŻYWCZAK;
  54. Wiktorię, Wojciecha, Józefa, Leona, Stanisława;
  55. Elżbietę i Andrzeja GROCHOLA;
  56. Bogusławę i Wiesława WĘGŁOWSKICH, Annę i Stefana BANASIK;
  57. Jarosława KONOWAŁ, Jadwigę i Jana BORKOWSKICH;
  58. Michała, Roberta, Stanisława JAKUBOWSKICH;
  59. Zmarłych z rodziny: PIENIĄŻKÓW I RYCHLICKICH;
  60. Zdzisława, Annę, Franciszka;
  61. Annę, Anielę, Andrzeja IMIOŁEK, Franciszkę, Wawrzyńca, Seweryna STRUG, Helenę, Józefa, Lidię RUTKIEWICZ, Karolinę WOLAK, Jana SKOCZEK;
  62. Marcina KAJDA, zmarłych z rodziny KAJDÓW i KOŁODZIEJÓW;
  63. Wawrzyńca, Marię, Aleksego, Józefa Zofię, Helenę;
  64. Ryszarda GOŁOŚ, Huberta WRÓBEL;
  65. Zdzisława GENET, Franciszka i Józefę MAZUR;
  66. Zbigniewa WARZECHA, Urszulę MITKOWSKĄ,
    Ewę KASPEREK;
  67. Michała, Pawła, Genowefę, Romana, Marię, Katarzynę, Marię;
  68. Pawła, Marię, Józefa, Tadeusza i Stanisława TOPORKIEWICZ, Władysławę, Władysława, Elżbietę, Katarzynę i Jana STACH.
  69. Tomasza WRÓBEL, Małgorzatę i Sławomira HRYCYNIAK, Stanisława, Marię i Jana ZACHWIEJ i dusze z rodziny, Józefa, Ludwikę, Marię, Jana SZPYT i dusze z rodziny, Rozalię i Wojciecha FURTAK i dusze z rodziny, Marię OSEMLAK i dusze w czyśćcu cierpiące;
  70. Michała, Pawła, Genowefę, Romana, Marię, Katarzynę, Marię;